Výhody spolupráce

Outsourcing: Nejefektivnější způsob, jak snížit výdaje a současně udržet kvalitu služeb, moderní způsob, jak se vyrovnat konkurenci bez náročných restrukturalizací. Vhodný je pro OSVČ k vedení daňové evidence a mezd, pro malé a středně velké společnosti a mezinárodní koncerny k vedení účetnictví a mzdového účetnictví. Je celosvětově zvyšujícím se trendem. Využijte naše zkušenosti a profesionalitu.

Vaše výhody: Můžete se věnovat hlavní činnost firmy, vyhodnocovat její aktivity, soustředit se na vlastní podnikání, snížit vlastní náklady, zvýšit konkurenceschopnost. Naše zpracované výsledky vám zjednoduší manažerskou práci, odstraní riziko za chybné zpracování mzdové a účetní agendy, objevíte také úsporu času a vlastních zdrojů. 

Naše práce: Zpřehledníme ekonomické výsledky firmy, zabezpečíme řádné a zákonné výstupy z účetní i daňové evidence, připravíme další poklady podle vašich instrukcí, vytvoříme prostor pro snížení nákladů a zvýšení efektivity podnikání. Poskytujeme garanci za zpracování účetní a mzdové agendy, poskytujeme garanci za bezpečnost dat.

 

 

POVINNOSTI

 

VY

MY

Shromáždění účetních a mzdových podkladů

 
Předání výplatních pásek zaměstnancům

 
Komunikace se zaměstnanci

 
Online podpora  

Provoz, správa a údržba software  

Monitorování legislativních změn  

Výpočty mezd + reporty  

Zpracování účetnictví + reporty  

Komunikace s úřady  

Účast na kontrolách a inspekcích  

Archivace dat